de en sk

# služby
Strojné & Elektromontážne práce

Strojné & Elektromontážne práce

Máme dlhoročnú skúsenosť a odbornosť v strojných montážach technológii liniek, lisov a dopravných systémov. Spúšťame technologické zariadenia do výrobnej prevádzky.

Generálne opravy lisov

Generálne opravy lisov

Vykonávame servis, stredné a generálne opravy hydraulických alebo mechanických lisov pre osobné a nákladné pneumatiky, taktiež vstrekolisy, výsečníkové lisy pre ostatný priemysel.

Kovovýroba & Zváračské práce

Kovovýroba & Zváračské práce

Poskytujeme zváračské práce metódami TIG/WIG,MIG/MAG a MMA. Kovovýrobu vykonávame na konvenčných sústruhoch, horizontálnych a vertikálnych frézovačkách.

# o spoločnosti

O spoločnosti

Sme strojárska firma
od roku 1995

Máme jasno v tom, kto sme a kam ideme

Sme strojárska firma s profesionálnym prístupom a kvalitou výrobkov. Už 26 rokov sa venujeme hlavne oblasti strojov zabezpečujúcich technológiu v gumárenskom priemysle v odvetví lisovania, v automobilovom priemysle a energetickom priemysle.

43

43

Zamestnancov

200+

200+

Spokojných klientov

30

30

Partnerov

26

26

Rokov na trhu

# partneri

Svoju činnosť prispôsobujeme
požiadavkám zákazníkov

Všetkým naším zákazníkom sa snažíme byť nie len spoľahlivým a kvalitným partnerom schopným zabezpečiť riešenie na kľúč. Kvalitne odvedená práca vždy stojí na kvalitných pracovníkoch, preto všetky práce vykonávajú kvalifikovaní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami, pravidelnými školeniami a skúškami.

Jan Srníček
Direktor

Svojimi aktivitami zasahujeme aj mimo gumárenský priemysel. Pri týchto aktivitách si zachovávame svoje hlavné zameranie opravy a rekonštrukcie hydraulických zariadení. Zabezpečujeme aj elektromontážne, zváracie a kovoobrábacie práce.

Jan Srníček
Direktor

Pri našich projektoch vždy myslíme na potreby klientov. Pre špeciálne práce kooperuje s výrobnými firmami a technickými firmami, preto vám vždy vieme dodať, čo potrebujete. Aktuálne rozširujeme strojový  park o CNC 5 osé obrábacie centrá a CNC sústruhy.

Jan Srníček
Direktor